EY | Million you | MICHELIN | Spot | corporate |

25 Listopada, 2021

Animacje typu explainer i film video z klasycznymi ujęciami filmowymi, razem ?
To świetne połącznie z możliwością przekazania dużej ilości treści w krótkim filmie.

Animacja explainer, ma za zadanie w przejrzysty sposób wyjaśnić pewne założenie, przedstawić instruktaż. Prosta grafika, czytelny przekaz, infografika oraz dołożona narracja, pozwala w szybki sposób dotrzeć do obiorcy i zaznajomić go z przekazywaną treścią. Animacja daje nam też nieograniczone możliwości rozbudowania historii, ustawienia najdrobniejszego elementu według założeń i pomysłów. Choć w głównej mierze ten typ produkcji dotyczy animacji instruktażowych, przedstawiania case study, świetnie sprawdza się też jako narzędzie sprzedażowe. Spot promocyjny stworzony za pomocą animacji, to co coraz częstsza technika wykorzystywana, w tego typu produkcjach. Możliwości jakie daje nam świat animacji i dostosowania filmu pod wizerunek danego przedsiębiorstwa, przyciąga coraz więcej firm do wykorzystania tego rodzaju komunikacji.

W naszym spocie promocyjno-informacyjnym mamy również wykorzystane klasyczne ujęcia video. Uzupełniają go o realny wydźwięk. Dzięki temu odbiorca, jest w stanie bardziej utożsamić się z historia, dostrzec emocje, a co za tym idzie nabrać poczucia pewności do produktu/ usługi.

Przy takiej produkcji video, bardzo istotną kwestia jest ekipa filmowa oraz postprodukcyjna. Stworzenie wspólnej wizji obrazu filmu video oraz animacji to nie lada wyzwanie, dlatego też nasi Operatorzy, Reżyserzy, Art Director,
Graficy czy Motion Designer to osoby pracujące w ścisłej współpracy na różnych etapach projektu, tylko takie działania pozwalają nam na stworzenie satysfakcjonującego dzieła.

#StayInspired